30 حمل 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

بازداشت دوتن هنگام انتقال جنگ افزار درننگرهار

شهرجلال آباد ۳۰ حمل باختر دوتن هنگام انتقال جنگ افزار درولایت...

از وقوع یک انفجار در بغلان جلوگیری شد

از وقوع یک انفجار در بغلان جلوگیری شد

پلخمری ۲۹حمل باختر پولیس بغلان دقایق پیش با کشف و خنثی...

راه اندازی نمایشگاه کتاب و صنایع دستی زنان در غزنی

راه اندازی نمایشگاه کتاب و صنایع دستی زنان در غزنی

غزنی 29 حمل باخت نمایشگاه کتاب و صنایع دستی زنان در...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتاولین جلسه کمیسیون حل اختلافات کاری میان ادارۀ رسانه یا نهاد و کارکن برگزارشد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

۲۷ حوت/ کابل باختر
اولین جلسه کمیسیون حل اختلافات کاری میان ادارۀ  رسانه یا نهاد و کارکن امروز با حضور فاضل سانچارکی معین امور نشرات وزارت اطلاعات و فرهنگ برگزار شد.
به گزارش خبرنگار آژانس باختر، در این جلسه ابتدا، فاضل سانچارکی معین امور نشرات وزارت اطلاعات و فرهنگ ایجاد این کمیسیون در راستای حل اختلافات کارکنان و نهادهای خبر رسانی را پر ارزش خواند و تاکید کرد که این کمیسیون پیش از این باید ایجاد می شد، زیرا خبرنگاران و کارکنان نهادهای رسانه یی از دیر زمان درگیر مشکلات حقوقی با مالکان رسانه ها اند.
وی افزود که باید در راستای کار این کمیسیون طرزالعملی ترتیب شود تا اعضای کمیسیون بتوانند مطابق آن  به حل اختلافات میان رسانه، نهاد و کارکن بپردازند. 
غلام مصطفی هارونی رئیس این کمیسیون در خصوص چگونگی  راهکار و طرزالعمل کاری این کمیسیون صحبت کرد و خواستار همکاری و حمایت های بیشتر معینیت امور نشرات وزارت اطلاعات وفرهنگ شد و در مقابل فاضل سانچارکی همکاری های دوامدار وزارت اطلاعات و فرهنگ به ویژه معینیت امور نشرات را متعهد شد.
در این کمیسیون غلام مصطفی هارونی رئیس عمومی تفتیش و بهبود شرایط کار وزارت کار و امور اجتماعی، به حیث رئیس، عبدالهادی قریشی ، عبدالمجیب خلوتگر مسوول نهاد حمایت از رسانه های آزاد افغانستان(نی)، محمد انورشعیب خبرنگار آژانس باختر، سید انعام الدین سادات و عزیزه ملک زاده به اساس پیشنهاد وزارت اطلاعات و فرهنگ و منظوری ریاست جمهوری به حیث اعضای این کمیسیون گماشته شده اند و قرار است در هفته آینده  کارشان را آغاز کنند.
در نشست اعضای کمیسیون پس از بحث روی موضوعات مختلف فیصله کردند تا در نشست بعدی روی ساختار یک طرزالعمل کاری برای آن کمیسیون اقدام کنند.
محمد شعیب انور

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.