02 جوزا 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

مواد خوراکی و دواهای تاریخ گذشته جمع آوری می شوند

کابل باختر 2 جوزا وزارت صحت عامه ، در همکاری با...

پنج دزد گرفتارشدند

پنج دزد گرفتارشدند

کابل باختر/ ۲/ جوزا پولیس هرات ، تخار و بغلان درعملیات...

شش طالب مسلح در سروبی کابل بازداشت شدند

شش طالب مسلح در سروبی کابل بازداشت شدند

کابل باختر/ ۲/ جوزا فطعات خاص پولیس وزارت امورداخله درجریان یک...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتمحمد عمر داوودزی با سفیر هند در کابل ملاقات کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل 28 دلو باختر
محمد عمر داوودزى نمایندۀ خاص رئیس جمهور در امور منطقه یی برای اجماع صلح و رئیس دارالانشای شورای عالی صلح امروز با  وینی کمار سفیر هند در کابل دیدار کرد.
به گزارش آژانس باختر ، در این دیدار، در پیوند روند آغاز مذاکرات صلح و همکاری‌های منطقه‌ یی برای روندصلح بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
محمد عمر داوودزى نمایندۀ خاص رئیس جمهور در امور منطقه یی برای اجماع صلح و رئیس دارالانشای شورای عالی صلح از کشور جمهور هندوستان به خاطر همکاری هایی که در سال های گذشته و در عرصه های مختلف با مردم و دولت افغانستان کرده است، تشکرکرد.
داوودزی با بیان اینکه هند به عنوان یک کشور دوست افغانستان نقش مهمی در منطقه دارد و در پروند صلح افغانستان می تواند موثر و ممد واقع شود. 
وینی کمار سفیر هند در کابل تلاش های اخیر شورای عالی صلح را برای تأمین صلح و آغاز مذاکرات مستقیم امیدوار کننده عنوان کرد و گفت ادامه جنگ راه حل افغانستان نیست و این معضل باید از راه مذاکرات مستقیم به رهبری و حاکمیت دولت افغانستان حل گردد.
گفتنیست در این دیدار سفیر هند با نمایندۀ خاص رئیس جمهور در امور منطقه یی برای اجماع صلح و رئیس دارالانشای شورای عالی صلح در مورد زمان و سفر قریب الوقع اش به کشور هند بحث کردند.  ماری

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.