29 جوزا 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

زنی از طریق کشت و زراعت در جوزجان امرار حیات می کند

زنی از طریق کشت و زراعت در جوزجان امرار حیات می کند

شبرغان باختر 29 جوزا یک زن جوان در ولایت...

بهبود وضعیت امنیتی در سرپل

بهبود وضعیت امنیتی در سرپل

سرپل / باختر/ ۲۹/ جوزا وضعیت امنیتی درولایت سرپل بهبود یافته...

مسوول مطبوعاتی طالبان مسلح در غزنی، بازداشت شد

مسوول مطبوعاتی طالبان مسلح در غزنی، بازداشت شد

غزنی 29 جوزا باختر مسوول بخش مطبوعاتی طالبان مسلح در ولایت...

Youtube Player

khantry design

اعلاناترئیسجمهور نشان دولتی علامه سید جمال‌الدین افغان را برای خانوادۀ سفیر پیشین امارات متحدۀ عربی در افغانستان، اعطا کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل 27 حوت باختر
محمداشرف غنی رئیس‌جمهوری اسلامی افغانستان در دومین روز سفرش به امارات متحدۀ عربی، امروز با خانوادۀ شهید جمعه‌ محمد عبدالله یلیل الکعبی سفیر پیشین امارات متحده عربی در افغانستان، دیدار کرد و یکبار دیگر با ابراز تسلیت به آنان، به پاس خدمات ارزندۀ شهید یلیل الکعبی، نشان دولتی سید جمال‌الدین افغان را به خانواده وی اعطا کرد.
به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر، در فرمانی که به این مناسبت قرائت شد، آمده است: شهید جمعه محمد عبدالله یلیل الکعبی در جریان ماموریت‌اش در افغانستان در راستای توسعۀ روابط همه‌جانبه، تحکیم ثبات و جلب همکاری‌ها تلاش‌های زیادی انجام داد و در اجرای وظایف از خود شایستگی نشان داده است.
رئیس‌جمهور پس از اعطای نشان مذکور، در صحبتی از فعالیت‌های اجتماعی و خیریۀ شهید جمعه محمد عبدالله یلیل الکعبی ستایش کردو گفت که افغانستان و امارات متحدۀ عربی روابط دیرینه و برادرانه دارند.
وی افزود که دشمنان مردم نمی‌توانند با انفجار و انتحار به روابط دو کشور صدمه برسانند.
سپس شیخ خلیفه بن تحنون بن محمد آل نهیان رئیس امور شهدای امارات متحدۀ عربی صحبت کرده، گفت که رابطه افغانستان و امارات متحدۀ عربی، رابطه برادری است و قربانی، شهید جمعه محمد عبدالله یلیل الکعبی نشان‌دهندۀ این است که ما در هرگونۀ شرایط، در کنار هم قرار داریم.   نالان

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.