05 ????? 1399

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

کارساخت یک پل وجاده یی در دایکندی آغازشد

کارساخت یک پل وجاده یی در دایکندی آغازشد

نیلی/ ۵ میزان/ باختر کارساخت یک پل و جاده یی در...

هزارخانواده نیازمند درننگرهار مواد غذایی کمک  دریافت کردند

هزارخانواده نیازمند درننگرهار مواد غذایی کمک دریافت کردند

جلال آباد/ ۵ میزان/ باختر شرکت جهانی الکوزی برای یک هزارخانواده...

بنیاد خیریه فرهاد دریا به سیلاب زدگان پروان کمک کرد

چاریکار/ 5 میزان /باختر بنیاد خیریه فرهاد دریا امروز پنجاه هزار...

Youtube Player

khantry design

اعلانات

محمد اشرف غنی رییس جمهوری با قومندانان خیزش مردمی ننگرهار دیدار کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل/۲۸ عقرب/باختر
محمد اشرف غنی رییس جمهوری اسلامی افغانستان امروز با قومندانان خیزش مردمی ننگرهار، در مقر آن ولایت دیدار کرد.
به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر٬در این دیدار شاه محمود میاخیل والی ننگرهار و ملک مکی، حاجی معاون و میاگل حسن قومندانان خیزش مردمی آن ولایت، با ابراز خوش آمدید به رییس جمهوری، حمایت شان را از نیروهای امنیتی و دفاعی ابراز داشتند و بر همکاری مشترک شان با آنان تاکید کردند و همچنان در مورد شجاعت و دلیری مردم و بزرگان ننگرهار در سرکوب داعش، صحبت کردند.
آنان گفتند که با استفاده از امکانات شخصی و اندک خویش، داعش را شکست دادند و باید حکومت در زمینۀ تمویل و تجهیز شان توجه کند و آنان دوشادوش نیروهای امنیتی و دفاعی در برابر گروه های تروریستی، مبارزه شان را ادامه می دهند.
قومندانان خیزش مردمی ننگرهار به رییس جمهوری گفتند که آنان نه تنها در ننگرهار بل در هر گوشه و کنار ولایت های دیگر آمادۀ مبارزه بر ضد دشمن اند و تا زمانی که در ننگرهار صلح و ثبات دایمی برقرار نشود، به عوض پروژه های انکشافی، تنها خواهان تمویل و تجهیز نظامی استند.
رییس جمهوری پس از استماع معلومات و خواست های قومندانان خیزش مردمی ننگرهار  تشکر از آنان، گفت: شجاعت و دلیری یی که شما در برابر داعش از خود نشان دادید، برضد این پدیدۀ شوم در سوریه، عراق و سایر کشورها صورت نگرفته است و من امروز به خاطر سپاسگزاری از شجاعت های شما به اینجا آمده ام.
رییس جمهوری خاطرنشان کرد: به رهبری نیروهای امنیتی و دفاعی برای تمویل و تجهیز شما هدایت واضح داده ام و برای تان حداقل امکانات یک ساله را فراهم نموده و به جلب و جذب شما در اردوی محلی اولویت داده خواهد شد.
رییس جمهوری خطاب به قومندانان خیزش مردمی، گفت: بالای شما افتخار می کنم و توجه اساسی به شما می شود، زیرا یکبار دیگر با خون تان این وطن را کمایی کردید. وطن و رییس جمهوری مرهون شجاعت و پایمردی شما است و من شما را مانند نیروهای امنیتی و دفاعی مورد توجه قرار می دهم؛ به خانواده های شهدای خیزش مردمی و مداوای مجروحان تان نیز توجه صورت می گیرد.
رییس جمهور کشور از آنان خواست آنگونه که داعش را سرکوب کردند، دوشادوش نیروهای امنیتی و دفاعی کشور در راستای سرکوب طالبان و سایر گروه های تروریستی مبارزه کنند.#/نالان

Last modified on ?? ???? ، 28 ???? 1398 ، 12:39

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.