24 میزان 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

پولیس از امنیت انتخابات در تخار اطمینان داد

پولیس از امنیت انتخابات در تخار اطمینان داد

تالقان 24 میزان باختر آمر امنیت تخار اطمینان میدهد که روند...

معین امورجوانان ازجوانان خواست که درانتخابات پیشرو سهم فعال بگیرند

معین امورجوانان ازجوانان خواست که درانتخابات پیشرو سهم فعال بگیرند

کابل باختر24 میزان داکترکمال سادات معین امورجوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ ...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتمحمد اشرف غنی رئیس جمهور با بزرگان و متنفذین ولایت فراه دیدار کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر 5 حوت
محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان در سومین روز سفرش به ولایت هرات، امروز با شماری از بزرگان و نمایندگان ولایت فراه دیدار کرد.
به اساس معلومات دفترمطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر، در این دیدار، ابتدا عبدالبصیر سالنگی والی فراه بخاطر آغاز کار پروژه تاپی به رئیس جمهور و مردم افغانستان تبریک گفت و از همکاری و حمایت مردم ولایت فراه در این خصوص یادآوری نمود.
سپس فرید بختور رئیس شورای ولایتی فراه و حبیب منشی بزرگ قومی آن ولایت صحبت کردند و با ابراز خرسندی از آغاز کار پروژه تاپی، از تلاش های رئیس جمهور جهت آغاز کار عملی این پروژه قدردانی کردند. آنان افزودند که مردم فراه از تمام پروژه های انکشافی حکومت و نظام کشور به شمول تاپی، حمایت می کنند. 
بزرگان مذکور، خواست ها و پیشنهادات شان را در عرصه های امنیت، برق، معارف، آب آشامیدنی و اعمار بند بخش آباد با رئیس جمهور شریک ساختند و ابراز آرزومندی کردند که که پروژه تاپی در رفاه و آسایش مردم و تامین صلح و ثبات تاثیر مثبت داشته باشد.
رئیس جمهور پس از استماع صحبت های متذکره، با تشکر از حمایت آنان، از همکاری مردم ولایت فراه بخاطر اعمار بند بخش آباد، تشکر کرد و گفت که از طریق برنامۀ میثاق شهروندی مشکلات موجود در قریه ها و قصبات کشور حل خواهد شد، زیرا حل مشکل مکاتب و آب آشامیدنی از اهداف مهم این برنامه است.
رئیس جمهور کشور گفت که اصلاحات اساسی در وزارت معارف بوجود آمده است و وضعیت معارف کشور بهتر خواهد شد. وی نقش و همکاری مردم را در تطبیق پروژه های انکشافی و معارف مهم خواند.# نالان

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.