30 سنبله 1396

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

پیروزی د سپین‎غر بازان بر موج‌های آمو

کابل باختر 30 سنبله د سپین‎غر بازان از سد موج‌های آمو...

ادامه بازیهای جام لیک برترفوتبال کشور

ادامه بازیهای جام لیک برترفوتبال کشور

کابل باختر 30 سنبله تیم های سیمرغ البرزبا توفان هریرود می...

Youtube Player

khantry design

اعلانات


ورزشی

کابل باختر 30 سنبله
د سپین‎غر بازان از سد موج‌های آمو گذشت.
بگزارش آژانس باختر، در ادامۀ بازی‌های مرحلۀ گروهی فصل ششم لیگ برتر افغانستان،دیروز در نخستین روز هفتۀ سوم، تیم موج‌های آمو به مصاف د سپین‌غر بازان رفت. این هفتمین بازی مرحلۀ گروهی بود که در استیدیوم فدراسیون فوتبال افغانستان.
غلام حضرت نیازی از تیم دسپین غربازان  در دقیقۀ ۱۳، قفل دروازۀ حریف خود را شکست.
موج‌های آمو نیز در سدد ادعای پیشتازی بر رقیب خود حملات متعددی به جانب دروازۀ د سپین‌غر بازان ترتیب داد اما این تلاش‌ها نتیجه‌ای در قبال نداشت و مسابقه  با نتیجۀ ۰ – ۱ به سود تیم دسپین غربازان  به پایان رسید.
بر اساس آمار، ۵۵ در صد توپ و بازی در اختیار تیم د سپین‌غر بازان بود. غلام حضرت نیازی جایزۀ بهترین بازیکن را کسب نمود.#خلیل

کابل باختر 30 سنبله
تیم های سیمرغ البرزبا توفان هریرود می رزمد.
بگزارش آژانس باختر، در ادامۀ بازی‌های مرحلۀ گروهی فصل ششم لیگ برتر افغانستان امروز تیم های سیمرغ البرز با تیم توفان هریرود  مسابقه می دهد وشاهین آسمایی به تاریخ اول میران به مصاف موج های آمور می رود.
سیمرغ یک برد درکارنامه خویش دارد اما تیم توفان هریرود یک باخت.#خلیل.

کابل باختر 30 سنبله
بازیکن تیم کرکیت عقابان کابل  زیاد ترین دوش را انجام داده است
گزارش آژانس باختر، اضغرستانکزی کپتان وبازیکن تیم عقابان کرکیت کابل با 220 دوش درصدرجدول دورپنجم بازیهای جام شش دوش لیک برترکرکیت قراردارد. وی سیبندا از تیم مس عینک با 207 دوش ، احسان الله از مس عینک با 191 دوش ،شاهد الله از بند امیر با 171دوش وعثمان غنی از تیم اسپین غربا 165 دوش به ترتیب دررده های دوم تا پنجم قراردارند.
جام شش دوش لیک برتر کرکیت یک هفته قبل بین شش تیم از شش زون کشور آغاز کردیده است که آخرین بازی آن فردا صورت می گیرد.#خلیل

کابل باختر 30 سنبله
تیم بند امیر زیادترین ویکیت ها را گرفته است.
بگزارش آژانس باختر، تی ایل چترا بازی کن تیم اژدهاران بند امیر با گرفتن 13 ویکیت درصدرجدول دورپنجم بازیهای جام شش دوش لیک برترکرکیت قراردارد. راشد خان از بند امیر وزاهد خان از مس عینک با دوازده دوازده ویکیت دررده دوم ، گلبدین نایت با 11 ویکیت ، دولت ځدران و محمد نبی با ده ده ویکیت دررده های بعدی قراردارند.
جام شش دوش لیک برتر کرکیت یک هفته قبل بین شش تیم از شش زون کشور آغاز کردیده است که آخرین بازی آن فردا صورت می گیرد.#خلیل

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL