اخبارصحت

باشندگان فراه از کمک نهادهای صحی تشکر کردند

فراه/2 قوس/ باختر

شماری از باشندگان، مقامات محلی و شورای ولایتی فراه از کمک های بشردوستانۀ جامعۀ جهانی و تلاش های پی هم وزارت صحت عامه برای مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کردند.

به گزارش خبرنگار آژانس باختر، نورالحق احمدی و میترا نعیمی دوتن از باشندگان فراه، از خدمات و کمک‌های جامعه جهانی در کشور ستایش کردند وافزودند که اعمار شفاخانه کووید ۱۹ و برخی از خدمات صحی از سوی دولت وجامعه جهانی برای مبارزه با ویروس کرونا بسا ارزنده است .

عبدالجبار شایق رییس صحت عامه فراه در صحبت با خبرنگار آژانس باختر، با قدردانی از مسوولان وزارت صحت عامه برای توجۀ بیشتر به بخش صحت درآن ولایت و نیز از کمک های خیرخواهانه نهاد های همکار قدردانی کرد.

 شایق همچنان از استمرار کمک های تجارملی در فراه تشکر کرد وگفت که بسیاری از کمک های مواد غذایی در آن ولایت از سوی تجار ملی صورت گرفته است.

دادالله قانع رییس شورای ولایتی فراه، تلاش های حکومت را برای تهیه مواد غذایی به متضرران غیربسنده خواند و از مسوولان خواست که در زمینه تلاش بیشتر کنند.

گفتنی است که با کمک های موسسات همکار، تجار و جامعه‌جهانی در بخش‌ صحی آن ولایت، هنوز هم با ویروس کرونا، برخی از افراد دست و پنجه نرم می‌کنند.

به اساس ارقام ارائه شده ریاست صحت عامه فراه، از ۱۰ ماه بدین سو، بیش از بیست تن در فراه از اثر بیماری کرونا جان باخته اند.حمیدی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا