سیاست

باشندگان لوگر حمایت شان را از نیروهای دفاعی و امنیتی اعلام کردند

پل علم 17 دلو باختر
باشندگان ولایت لوگر امروز حمایت قاطع شان را از نیروهای دفاعی و امنیتی اعلام کردند.
به گزارش خبرنگار آژانس باختر، در گردهمایی که به همین مناسبت در شهر پل علم  برگزار شد، شماری از نیروهای امنیتی حمایت شان را نیروهای دفاعی و امنیتی کشور بیان کردند و نظامیان کشور را مدافعان حقیقی مردم و کشور خواندند.
در این گردهمایی محمدانورخان اسحاقزی والی لوگر گفت که صلح در کشور تامین خواهد شد و ما صلحی را می خواهیم که در آن منافع ملی و ارزش های ملی ما پا برجا باشد.
وی افزود که نظام کنونی نظام مشروع است که به خواست مردم به جود آمده است و اردوملی مدافعان حقیقی مردم و وطن است و هیچ کسی در متلاشی ساختن آن پیروز نخواهد شد.
محمد شفیق پوپل رییس اطلاعات و فرهنگ لوگر گفت که در اصلاح جامعه هر فرد مسوولیت دارد و ما وظیفه ایمانی و وجدانی خود می  دانیم تا حمایت خود را از این نیروهای اعلام کنیم.
وی افزود که قربانی جنگ های چندین دهه در کشور صرف افغان ها بوده است و  از همه جهانیان خواست که در معضلات و پایان خونریزی ها در این کشور تلاش نمایند تا صلح دایمی و سرتاسری مطابق به خواست همه مردم تامین شود.
در این گردهمایی همچنان محب الله صالح عضو شورای ولایتی، سیدرسول احمدزی یکی از متنفذان و سایر سخنرانان در صحبتی حمایت قاطع شانرا از نظام کنونی و نیروهای امنیتی اعلام کردند.  احمد نعیم دوستی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

دکمه بازگشت به بالا