امنیت

سخنگوی وزارت دفاع ملی عملیات های نیروهای اردو ملی در برخی ولایات موفقانه می باشد

جنرال ظاهر عظیمی، سخنگوی وزارت دفاع ملی امروز در یک نشست خبری مشترک با سخنگوی قوای آیساف از دست آورد عملیات های که در برخی از ولایات ادامه دارد سخن گفت. به گفته وی این عملیات ها بخاطر پاک سازی برخی از مناطق در ولایات نورستان، کنر، لغمان، پکتیا، زابل، هلمند، خوست، لوگر پکتیکا و نیمروز، هرات و بادغیس راه اندازی شده که در نتیجه یکتعداد سردست های مخالفین مسلح بخصوص شبکه حقانی گرفتار شده اند.

به گزارش خبرنگار آژانس اطلاعاتی باختر درین کنفرانس همچنان عظیمی از کار و فعالیت های نیروهای اردوی ملی با تشریک مساعی سایر نیروهاکه در برگزاری جرگه عنعنوی ا نجام داده اند قدردانی نمود.

همچنان در این نشست خبری جنرال قدم شاه شهید، قوماندان فرقه 111 کابل گرفتاری پنج نفر که در میان آنان یکتن از افراد استخبارات کشور های همسایه  شامل می باشد خبر داده گفت، این افراد می خواستند با استفاده از یک عراده موتر مملو از مواد انفجاری داخل شهر کابل شوند  در مربوطات ارغندی کابل گرفتار شدند.

در همین حال سخنگوی قوای آیساف در صحبتی مختصری گفت که جان الن قوماندان عمومی نیروهای ناتو در افغانستان از تشریک مساعی نیروهای امنیتی افغان در برگزاری جرگه عنعنوی تمجید نموده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

دکمه بازگشت به بالا