امنیت

ملا عثمان با پنج تن از افرادش کشته شد

گردیز/ باختر/ 3/ دلو

درنتیجه چند عملیات نیروهای افغان درولایات خوست ، پکتیا ، غزنی و میدان وردک چند تن از مخالفین کشته و مقداری از مهمات و مواد مخدر به دست آمده است.

دفترمطبوعاتی قوماندانی قول اردوی 203 تندر به آژانس اطلاعاتی باخترخبرداد ، که چندین عملیات در بیست و چهار ساعت گذشته درولایات یاد شده از سوی منسوبین آن قوماندانی انجام یافته بود که درنتیجه دو ماین گذار که میخواستند ماین را درکنار جاده در ولسوالی صبری شهر خوست جاسازی نمایند مورد هدف قرار گرفته و کشته شدند و همچنان دوتن دیگر به ظن همکاری با مخالفین گرفتار گردیدند.

 منبع می افزاید، ملا عثمان یکتن از قوماندانان مخالف مسلح طی یک عملیات ازسوی منسوبین قوماندانی قول اردوی 203 تندر با پنج تن از افراداش درولسوالی سید آباد ولایت میدان وردک کشته شده ، چهار میل کلاشینکوف ، یک میل راکت انداز و همچنان یک عراده موتر کرولا آنها به دست نیروهای امنیتی کشور افتاده است.

 منبع میگوید : چهارتن ازمخالفین مسلح دولت زمانی از سوی منسوبین کندک دوم لوای دوم اردوی ملی در ولسوالی برمل ولایت پکتیکا کشته شدند که بالای یک شرکت خصوصی سرکسازی میخواستند حمله ور شوند.

 درخبر آمده است : همچنان درمنطقه دومنده شهر خوست طی یک عملیات از سوی منسوبین کندک چهار لوای اول قوماندانی قول اردوی 203 تندر یک حلقه ماین ضد وسایط ، سه فیر راکت انداز ، سی فیر مرمی زیکویک و سه صدکیلو مواد انفجاری بدست آمده است .

 همچنان درمربوطات شهر غزنی از سوی منسوبین کندک اول لوای دوم آن قوماندانی هشت بوجی مواد کیمیاوی و یک اندازه تجهیزات نظامی به دست آمده که به ارتباط قضیه کسی بازداشت نگردیده است .

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

دکمه بازگشت به بالا