ورزش

نایب قهرمانی امید حق جو دررقابت های بدمنتون آسیا

شهرهرات 30 دلو باختر
امید حق‌جو، نائب قهرمان دررقابت های پارا بدمنتون آسیا شد.
باز هم نام افغانستان به بلندای قله پیروزی رفت و بیرق آن چهره موفقیت پوشید، این بار ورزش‌ کار رشته بدمنتون، کشورما را در سطح آسیا به درجه نائب ‌قهرمانی قرار داد و برای خود و مردمش افتخار آفرید.
امید حق‌ جو، کسی که با پاهای ناتوان، اما گام‌های استوار و عزمی آهنین به مسابقات آسیایی در دوبی رفت و حریفانش را به جز یکی مغلوب ساخت و در جای‌گاه نائب‌قهرمانی ایستاد.
این مسابقات ورزشی در رشته‌های مختلف در میان معلولان چهل کشور آسیایی برگزار شده بود، که حق‌ جو توانست در بخش ولچر پارا بدمنتون آسیایی مدال نقره را برای کشورش به دست آورد.
وی از کسانی که زمینه اشتراک وی را در این مسابقات فراهم ساخته اند ابراز قدردانی کرد و همچنان خرسند از این است که توانسته است با افتخار و سربلند به کشورش آمده است.
قرار است سال آینده نیز این ورزش‌کار رشته بدمنتون در بخش معلولان از  افغانستان برای اجرای مسابقات در کشور تایلند شرکت کند.
از سویی هم عمرنصیر مجددی رییس فدراسیون بدمنتون ولایت هرات از افتخارآفرینی حق‌جو ابراز مسرت دارد و می‌گوید که جای بسی افتخار است که آنان توانسته اند با امکانات بسیار اندک در سطح آسیا افتخار بزرگی بیافرینند .ختم/سیدحبیب

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

دکمه بازگشت به بالا