جامعه

والی لوگر: سال ۱۴۰۰ سال پیشرفت و توسعه، برای مردم لوگر خواهد بود

پل علم/۱۲جدی/ باختر
محمد اجمل شاه پور والی لوگر، در محفل حساب دهی سال مالی ۱۳۹۹ به مردم، گفت که درسال پیشرو کارهای انکشافی و توسعه یی بیشتری در لوگر تطبیق خواهد شد، وی از مردم خواست که متحدانه در کنار دولت برای آبادانی کشور حرکت کنند.
به گزارش خبرنگار محلی لوگر به آژانس باختر؛ در برنامهٔ حسابدهی سال مالی ۱۳۹۹که دیروز در تالار قانون اساسی شهر پل علم مرکز لوگر برگزارشد، مسوولان نهادهای دولتی، شورای ولایتی، جامعهٔ مدنی و متنفذان آن ولایت شرکت کرده بودند.
محمد اجمل شاه پور، والی لوگر گفت که حسابدهی به ملت نشانهٔ تعهد حکومت در برابر مردم است، وی خاطرنشان کرد که از اشخاص کارکن و متعهد حمایت می کند.
وی از مردم خواست که با وفاق و همدیگر پذیری در آبادانی کشور سهیم شوند.
عبدالمنان سیدی، رییس اقتصاد لوگر گفت که در سال مالی ۱۳۹۹، ده ها پروژهٔ عام المنفعه و کارهای نوسازی و بازسازی در بخش های مختلف و در مناطق مختلف لوگر تطبیق شده‌ است.
تهدیدهای بلند امنیتی در جریان سال مالی گذشته و خطر ویروس کرونا با وجود آن که مشکلات زیادی در عرصهٔ زندگی مردم لوگر به بار آورد، اما دولت متعهدانه در تطبیق پروژه ها تلاش کرد.
در این برنامه، کارکردهای عمدهٔ اداره ها ارائه شد.
همچنان برخی از باشندگان شهر پل علم از برنامهٔ حسابدهی دولت به ملت استقبال کردند و خواهان نهادینه شدن فرهنگ حسابدهی و عدالت اجتماعی شدند و گفتند که دولت در کنار تطبیق پروژه ها به اصل کیفیت آن ها توجهٔ بیشترکند.
محفوظ حمیدی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا