اخبارجامعه

وزیر ترانسپورت بر آوردن اصلاحات بنیادی در برنامه های کاری آن وزارت تاکید کرد

کابل / ۱۲جدی/ باختر

وزیر ترانسپورت در نشست رییسان ولایت ها گفت: جمع آوری شفاف عواید ترانسپورتی و تسهیلات ترانسپورتی یکی از وظایف عمده آن وزارت است.

آژانس باختر به نقل از خبر نامهٔ دفتر مطبوعاتی آن وزارت خبر داد که قدرت الله ذکی، وزیر ترانسپورت دراین نشست گفت که تعدیل قانون ترانسپورت جاده به اساس نیازمندی ها، ایجاد تشکیل کارا و جوابگو، عصری و برقی سازی بخش های ترانسپورتی، جمع آوری شفاف عواید ترانسپورتی، معیاری سازی فعالیت شرکت های ترانسپورتی مسافربری و باربری در مرکز و شهرها، از اولویت های رهبری آن وزارت است.

او بر تقویت و گسترش روابط ترانسپورت با کشورهای منطقه، همسایه و جهان، بلند بردن ظرفیت های کارمندان با برگزاری برنامه های کوتاه مدت و درازمدت در خارج از کشور و ولایت ها، ایجاد سیستم نظارتی برقی میان ولایت ها و آتشه های ترانسپورتی با مرکز و رسیدگی به مشکلات شهروندان  تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد که مبارزه با فساد و جمع آوری شفاف عواید ترانسپورتی و تسهیلات ترانسپورتی یکی از وظایف عمدۀ آن وزارت است که به اساس آن تمام کارمندان آن وزارت در مرکز و ولایت ها، وظایف شان را در این راستا به صورت درست انجام بدهند و کارمندانی که در این قسمت از خود شایستگی نشان دهند، ویا غفلت کنند، اصل مکافات و مجازات را در این بخش عملی خواهد کرد. بهزاد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا