جامعه

گفتمان شهری در کندز برگزار شد

کندز 26 دلو باختر
گفتمان شهری پیرامون بهبود امنیت، مصوونیت، تنظیم، تنظیف و سرسبزی شهر دیروز در ولایت کندز برگزار شد.
به گزارش خبرنگار محلی آژانس باختر، در محفلی که به همین مناسبت با حضور مسوولان ملکی و نظامی، رییس و برخی از اعضای شورای ولایتی، روسای ادارات دولتی، علما، بزرگان، محاسن سفیدان، زنان و جوانان در شهر کندز برگزار شد، عبدالجبار نعیمی والی کندز، هدف از برگزاری این گفتمان را مسوولیت پذیری نهاد ‌های دولتی در مقابل مردم و مکلفیت‌ های شهروندی در برار حکومت و جامعه دانست و افزود که مردم و دولت لازم و ملزوم یک ‌دیگر اند، باید همگام به پیش حرکت کنند.
والی کندز برای مسوولان امنیتی و حوزه‌های شهری هدایت سپرد که در نزدیک سازی مردم با دولت، تطبیق عدالت اجتماعی و رسیدگی به مشکلات و چالش‌های محیطی با اهالی گذر طور ماهوار نشست داشته باشند.
انجنیر فرید احمد فضلی شاروال کندز تامین امنیت، تحقق صلح در جامعه، پاکی و سرسبزی را از آرمان دیرینه مردم یاد کرد و از همه باشندگان کندز خواست که در زمینه توجه جدی کنند و از برنامه‌های انکشافی، برقراری صلح و ثبات که حکومت روی آنها کار‌ های اساسی و همه‌ جانبه کرده است، حمایت جدی کنند.
تورن ‌جنرال سید امیرشاه سادات رییس امنیت ملی کندز و سمونمل صفی‌الله‌ محزون آمر امنیت قومندانی امنیه‌ کندز، امنیت را در شرایط فعلی یک نیاز و اساس زیر بنای کشور دانستند و خواهان همکاری مردم با دولت در بازداشت و جمع آوری باندهای مافیایی، افراد مسلح غیر مسوول، استفاده و قاچاق مواد مخدر، قانون گریزی، قانون شکنی و بی عدالتی در جامعه شدند. حبیب سادات

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

دکمه بازگشت به بالا